Tesettüre gireceğine Yemin etmek

Misafir Kullanıcı

Selamün Aleyküm, ben dün bir trafik kazası geçirdim şükür bana ve aileme bir şey olmadı  olayın etkisi ile şükür niyetine türbana gireceğim dedim  ayrıca yemin de etmiş olabilirim bu cümlemin hükmü nedir kapanmam mı gerekiyor kefareti var mıdır? 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Tesettüre gireceğine Yemin etmek

Konusuda Soru Sormak İster Misiniz ? Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Değerlidir.

Ebu Zer
öncelikle güzel kardeşim bakın başımıza bir olay gelir gelmez hemen Rabbimize sığınıyoruz neden bu soruyu sorma gereği de bulundunuz ki sonuç itibarıyle hepimiz ona döndürüleceğiz belli ki bu işi yanlış yaptığınızı biliyorsunuz neden tesettüre girmiyorsunuz da yemin kefareti ya da ona buna sığınmaya çalışıyorsunuz ki girseniz daha iyi olmaz mı sizin için bakın dün ölümle burun buruna gelmişsiniz ve hali ile o korkuyla böyle bir karar almışsınız oradan belki 24 saat bile geçmemesine rağmen bu fikirleriniz değişti neden bu kadar gafil oluyorsunuz bizim size tavsiyemiz tesettüre girip ibadetlerinizi yapmaya çalışmanizdır . Detaylı bilgi için TIKLA
Ebu Zer
Siz o an kötü bir trafik kazası geçirip ölebilirdiniz de eğer ölmüş olsaydınız o an o şekilde ölecektiniz ve tesettüre girmediğiniz için pişman olacaktınız fakat şimdi hala bir şansınız var  . Tekrar gaflet uykusuna uyumayınız .
Konuya Bir Cevap Yazın

  • 42 Kayıtlı Üye
  • 4139 Konu
  • 4831 Cevap
  • Son Üye luciafolk15