Question
Katkı maddesi içeren yiyecek ve içecekleri kullanmak haram mı? Gıda ve içeceklerdeki katkı maddeleri helal hisse tüketilebilir dini bir engel olmaz ama katkı dediğiniz şey eğer haram bir maddeden oluşuyorsa onların kullanımı caiz değildir haramdır Örneğin domuz yağı jelatini ve domuz kılları ...