Rüyada ölmüş yakınımı cennette gördüm

Misafir Kullanıcı

Merhaba,

Yakın zamanda görüp çok etkilendiğim bir rüyamı sizlere danışmak istedim. Rüyamda eşimle hareket halinde bir trende uyandım. Camdan dışarı baktım ve tanıyamadım. Eşime sordum Trakya tarafında bir yerdeyiz, Yunanistan’a daha yolumuz var dedi. (Eşim işi sebebi ile bazen oraya gidiyor) Mola anonsu oldu, hava almaya ineceğimi söyledim ve trenden istasyonda indim. Sanki herşey 3 boyutluydu, çiçekler benimle aynı boyda ve olağanüstü güzellikteydi. Çiçekleri çok yakından inceledim ve kokladım. Çok huzurluydum ve sanki başka bir boyuttaydım. Herşeyi dikkatle incelemek istedim. Merakla çiçeklere, ağaçlara bakıyordum. Küçük bir istasyon ve olağanüstü doğa dışında hiç birşey, tek bir insan dahi yoktu. O muhteşem yerde tek başımaydım. Trenin devam edeceği anonsu geldi, trene yöneldim aslında daha uzun kalmak istedim ve o eşsiz yere tekrar bakmak için arkamı döndüm. O anda kanserden yakın zamanda vefat eden anneannem karşımda capcanlı duruyordu. Üzerinde çok güzel renkli bir elbise vardı ve çok huzurlu gözüküyordu. Hemen elini tuttum, trenin hareket ettiğini ve binmemiz gerektiğini söyledim. Trenin yavaşça hareket ettiğini görüyordum, telaş içerisindeydim ve var gücümle anneannemi trene doğru çekiştiriyordum. Anneannem sanki kalmak istiyor gibi sakin ve hareketsizdi. Onu trene bindirmeyi ne yazık ki başaramadım. Hıçkırarak ağlayarak uyandım.

Rüyamın beni en çok etkileyen kilit noktasını açıklayacağım; Anneannemle birbirimize çok bağlıydık, beni o yetiştirdi ve büyüttü. Akciğer kanseri olduğunu öğrendiğimde yıkılmıştım. 2 sene gibi bir süre içerisinde tamamen gücünü kaybetti, eridi. Birbirimize hayat arkadaşım derdik. Onu çok özlüyorum ve seviyorum. Trakya’da harika manzaralı bir yer bulduk ve onu oraya 2019 yılında defnettik. 

Halen dahi paylaşırken zorlanıyorum. Rüyamda trenin durduğu mola verdiği istasyon anneannemi defnettiğimiz bölgeydi biliyorum. Söylemek güç ama orası benim hayatım boyunca gördüğüm hiçbir yere benzemiyordu, cennet diye tanımlayabilirim. Anneannem rüyada hiç konuşmadı. O gerçekti ve yanımdaydı kesinlikle eminim. Gözümden kaçan bir ayrıntı var mı merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sevgiler

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Rüyada ölmüş yakınımı cennette gördüm

Konusuda Soru Sormak İster Misiniz ? Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Değerlidir.

Konuya Bir Cevap Yazın

  • 42 Kayıtlı Üye
  • 4139 Konu
  • 4831 Cevap
  • Son Üye luciafolk15