Oyle Pişmanım Ki Tövbem Kabul Olur Mu ?

Misafir Kullanıcı

Ben eskiden masturbasyonun gunah oldugunu ve gusul gerektirdigini bilmiyordum ve 6-7 ay boyle gezmistim.Suan oyle bir pismanim ki keske bileydim ellerim kirilaydi da yapmaz olaydim hergun tovbe ediyorum agliyarak cok kotuyum keske bu olaydan once olseydim de yasamasaydim cunup gezmeseydim hergun tovbeler ediyorum aglayarak namaz kiliyorum bunu bilmedigimden dolayi gunaha girmis miyimdir ve bilmedigim icin tovbem kabul olmus mudur ?

Gusulu bilmiyordum tovbem kabul mudur ?

Keske olseydim de yasamasaydim bu olayi.Bilmeden 5 6 ay gusulsuz gezmisim bilmiyordum gerektigini hergun namaz kilioyrum otvbe ediyorum agliyorum kuran okuoyrum tovbe ediyorum gunde 1000defa Allah’a dua ediyorum.Sizce kabul olmus mudur tovbem cunku bilmiyordum ne bileydim ben evde internet yoktu cahildim anne babam deseniz ilkokuldan beri seyini goster goster diyorlar anlatmadilar din hocalarida ne yapcam kabul olur mu bilmedigim ixin gunah sayilir mi ?

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Oyle Pişmanım Ki Tövbem Kabul Olur Mu ?

Konusuda Soru Sormak İster Misiniz ? Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Değerlidir.

Ebu Zer
kardeşim ne mutlu ki tövbe etmişsin bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır Allahu Teala bilmediğimizden sorumlu tutmaz şu an öğrendin bol bol tövbe ve ibadetlerine sarılır. Allah'ın izniyle tövbenin kabul olur.
Konuya Bir Cevap Yazın

  • 34 Kayıtlı Üye
  • 2924 Konu
  • 3555 Cevap
  • Son Üye umut