Evlilik dışı cocuk

Misafir Kullanıcı

Benim Babamın evlilik dışı bir cocuğu oldu ve bunuda kabul etti yıllar önce cocuk 6 yaşına geldi Anneside Hırıstıyan. Cocukla bu zamana kadar hic bir şekilde alakamız olmadı. Annesi bizi ara ara raahtsız etti ama hic aldırış etmedik. Şimdi ise cocuğun gelen bilgilere göre bir hastalığı varmış ve annesi bakamadığı icin Devlet elinden alacak mış ve yurda yerleştirecekmiş. Nekadar doğru bilgiler bilmiyorum.

 

Benim size sorum şu biz 4 kardeşiz Helal bir evlilikden olan. Düşünüyoruz bu durumda bizim bir sucumuz varmı Allah katında Rabbime karşı mesela sahip cıkmadık Müslüman bir Aile olarak veya vebali varmı bize.

 

Babam ile Cocuğun ilişkişi nasıl onuda bilmiyoruz hep Ailemiz dışında tutuldu kabul edilmedide Annem tarafından ve bizlerdende cnkü Evlilik dışı bir Cocuktu hepimizde büyük bir etki yarattı cok icten yaralamıştı ozamanlar bizi

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Evlilik dışı cocuk

Konusuda Soru Sormak İster Misiniz ? Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Değerlidir.

Ebu Zer
bu şey sizin sorumluluğumuzun dışındadır bu babanızı ilgilendiren bir konudur siz bundan dolayı vebal görmezsiniz fakat zulumde etmeyiniz . Babanız bunun karşılığını ahirette alacaktır . En iyisini Rabbim bilir.
Konuya Bir Cevap Yazın

  • 41 Kayıtlı Üye
  • 4047 Konu
  • 4667 Cevap
  • Son Üye xYaHYa71