Bebekte epilepsi var geçer mi

Misafir Kullanıcı

Merhabalar bebeğimde epilepsi hastalığı var hocam doğduğundan beri nöbet geçiriyor doktorlar caresini bulamıyor testleri temiz çıkıyor herkes iyi bir hocaya git düzelir diyor. Böyle birsey olabilir mi bazılarında da olmuş hocaya gidince düzelmiş diyorlar bende çok kararsız kaldım hocam. Bebeğimde hocalık bir durum olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? ne yapabilirim?  hocaya gitmeliyim?  gitsem muska felan yazarsa düzelir mi?  günah olur mu? Hocam bu soruları cevaplarsanız cok sevinicem çünkü bebeğim 1 2 haftada sürekli nöbet geçiriyor acill cevap yazın bana nolur elim kolum bağlandı her zaman hastanelerdeyiz yardım edinn.. 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Bebekte epilepsi var geçer mi

Konusuda Soru Sormak İster Misiniz ? Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Değerlidir.

İsmail hakyemez
Değerli kardeşimiz öncelikle çocuğunuza Allah'tan acil şifalar dileriz. Tıp  ilminde bu hastalığın  çaresi  yok ise, kuran ve sünnete uygun rukye yapan  hocaların yanına gidip derdinizi anlatsanıza inşallah fayda olur.  Allah çocuğunuza acil şifalar versin. Selametle kalınız.
Mumine
selamünaleyküm öncelikli bir anne olarak üzüldüm Rabbim şafi ismiyle şifa versin evladınıza epilepsi zor bir durum tahlil sonucunda bir şey çıkmıyor fotokopileri giriyorsunuz nereye tahlillerini yaptırdınız yakınlarınızda üniversite varsa üniversitelerde yaptırın tahlillerini çünkü epilepsi olarak bir atak değerlendirilebilmesi için öncelikle atakan'da çocukta normalden farklı bir şeyler olmalı çocuğun hareketlerinde bilincinde kesintiye uğrama hali veya vücudunun normalden farklı hareketler kasılmalar titremeler sıçramalarına varlığı veya normalden farklı olarak vücudunu kullanamama hareketleri olması gerekir bildiğim kadarı ile bebeklerde olan epilepsi rahatsızlığı iyi bir doktor ve iyi bir tedavi ile tamamen ortadan kalkabiliyor bununla ilgili YouTube birçok video da var bebeklerde epilepsi tedavileri epilepsi kesin tedavi edilebilir mi çocuklarda epilepsi bebeklerde epilepsi hastalığı nasıl tespit edilir şeklinde aramalar yaparsanız orada da çok fazla vardır zaten biz öncelikle tıbbi olarak çocuğumuza bakacağız bunlar hocalara götürmekle okutmadı olabilecek bir şey değil siz anne olarak evladınıza korunma dualarını okuyabilirsiniz şifa ayetlerini okuyabilirsiniz.
Konuya Bir Cevap Yazın

  • 42 Kayıtlı Üye
  • 4139 Konu
  • 4831 Cevap
  • Son Üye luciafolk15